Pénztárgépek – NGM: eddig három gyártó pénztárgépe kapott engedélyt
Budapest, 2013. július 12., péntek (MTI) – Már három, a Nemzeti Adó- és Vámhivatallal online adatkapcsolatra képes pénztárgép kapta meg az engedélyt a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivataltól, így megkezdődhet a gépek gyártása és forgalmazása – közölte...



Legutóbbi hozzászólások